top of page

Wat een mooi jaar!!

Het jaar zit er bijna op. Wat hebben we met z’n allen weer leuke herinneringen gemaakt dit jaar. Het begin van het jaar stond nog in het teken van het Winterprogramma 2022-2023 en er waren de leuke Heemkundemiddag, Verhalenmiddag en de Spellenmiddag. Ook hebben we de lieve mensen in Rust in Roy kunnen verblijden met mooie verhalen. In april werd het fietsseizoen op een ludieke wijze geopend met een Kickoff. Onze deelnemers en onze vrijwilligers hebben heerlijk genoten van de wekelijkse fietstochten. We hebben een leuke BBQ gehad met alle vrijwilligers, een boottocht met de fietshoofden en chauffeurs en een erg leuk bestuursuitje. Onze vrijwilligers hebben de handen flink uit de mouwen gestoken met de Kerklunch, bij het Rooj-Samen-Verbonden-event op het kerkplein en de sponsoracties met de Rotary en Cycle 4 Charity. We hebben een leuke afsluiting van het fietsseizoen gehad in de Maroybar. We hadden een heel leuk uitje met meer dan 100 deelnemers en vrijwilligers naar Eynderhoof en onze deelnemers hebben genoten van de Muziekmiddag als onderdeel van het huidige Winterprogramma. We hebben enorm veel ritten gemaakt met onze Rolstoelbus voor onder andere Visio, Ingelshof en Ieëmeshoôf en voor vele andere mensen.


Kortom, we hebben een heel goed en mooi jaar gehad. In het bijgevoegd filmpje vindt u daarvan een kleine impressie. Deelnemers, vrijwilligers en donateurs van Leefbaarheid Stramproy, enorm bedankt voor (het mogelijk maken van) alle leuke momenten!


Namens het bestuur,

Olaf Korten98 weergaven1 opmerking

Recente blogposts

Alles weergeven

1 Comment


Olaf Korten
Olaf Korten
Dec 18, 2023

Bedankt voor het maken van het mooie filmpje Huub!! Topper!! 🙌

Like
bottom of page